Результати досліджень завідувачки кафедри екології Людмили Григор’євої ввійшли до монографії академіка УААН Ігоря Гудкова «Історія радіобіології в Україні: витоки, становлення, розвиток»

Вийшла монографія академіка УААН Ігоря Гудкова «Історія радіобіології в Україні: витоки, становлення, розвиток», у якій викладено історію становлення і розвитку в Україні порівняно молодої науки радіобіології від кінця ХІХ століття до наших днів.

Видатним є згадування (на сторінці 45) наукових досягнень у галузі радіобіології досліджень завідувачки  кафедри екології  Людмили Григор’євої:  міграції радіонуклідів у водних екосистемах південного регіону України, що включають технологічні водойми Південноукраїнської та Запорізької АЕС, а також зрошувальні системи півдня. Оцінено їх накопичення в окремих компонентах навколишнього середовища, в гідробіонтах, шляхи надходження в організм людини і формування доз опромінення, можливості реалізації радіозахисних заходів.

Вітаємо Людмилу Григор’єву із тим, що вона увійшла у літопис історії молодої науки радіаційної біології.

Монографія доступна за посиланням.