До Всесвітнього Дня Землі на території Чорноморського національного університету імені Петра Могили, біля арт-об’єкта «Дерево життя», було встановлено нові лавочки.
Запрошуємо викладачів, студентів та співробітників університету відвідати цей затишний куточок, який сприятиме комфортному відпочинку, проведенню наукових дискусій та пошуку творчого натхнення.
Нагадуємо, що арт-об’єкт «Дерево життя» був встановлений у внутрішньому дворику головного корпусу ЧНУ імені Петра Могили в рамках грантового проєкту, ініційованого професоркою кафедри екології Оленою Мітрясовою.
Скульптура стала важливим елементом ландшафтного оформлення, популярною фотозоною та улюбленим місцем відпочинку для студентів і працівників університету.