Професіографічна екскурсія для студентів спеціальності «Соціальна робота» в медичному центрі державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія»

10 жовтня 2024 року за ініціативи доцента кафедри соціальної роботи, педагогіки і логопедії ЧНУ імені Петра Могили Руслана Чубука в медичному центрі державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» відбулася професіографічна екскурсія для студентів 261 групи спеціальності «Соціальна робота».

Екскурсія організована та проведена в межах опанування дисципліни «Соціальна терапія» та з метою формування в студентів уявлення про роботу фахівців ДРУ ЦКРДІ «Мрія».

Про роботу ДРУ ЦКРДІ «Мрія» студентам розповіли фахівці центру: Лариса Гусіна; дефектолог Тетяна Мамедова; логопед Наталія Васильєва; психолог Ольга Волошина.

Під час екскурсії обговорювались основні напрямки роботи Центру, зокрема надання медичних послуг за профілем центру, а також інформаційних послуг та психологічних консультацій; особливості діяльності Центру. Фахівці установи пояснили механізм звернень в напрямках яких працює Центр; ознайомили студентів із технологіями роботи з дітьми, сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують кваліфікованої допомоги.

Зустріч із працівниками відбувалась в активному режимі. Студенти мали можливість поставити запитання, брати участь в обговоренні запитань, що їх цікавили, отримати роз’яснення.