Про зустріч Анастасії Хмель та Анни Соловйової з представниками Посольства Молдови в Україні

23 червня 2023 року представниці ЧНУ імені Петра Могили – декан факультету політичних наук, кандидатка історичних наук, доцентка Анастасія Хмель та кандидатка політичних наук, доцентка кафедри журналістики Анна Соловйова – відвідали Посольство Молдови в Києві.

Метою зустрічі було обговорення безпекової та еколого-санітарної ситуації після Каховської катастрофи, підтримка європейської ідеї серед українського населення півдня країни, а також перспективи вступу України в ЄС.

Також Анастасія Хмель окреслила майбутні цілі головування Іспанії в раді Європейського Союзу з 1 липня 2023 року.

Більше про зустріч на сторінці Посольства Молдови в Україні.

Під час дискусії сторони також розглянули можливості академічної та дослідницької співпраці з університетами Республіки Молдови.

Представниці Чорноморського національного університету імені Петра Могили презентували Посольству Молдови книги про університет.

Сподіваємося на плідну роботу та довготривалу співпрацю!