Про ворк-шоп, присвячений протидiї торгiвлi людьми, експлуатацiї та насильства

У понеділок, 13 листопада 2023 року, у приміщенні університету відбулася інформаційна сесія, присвячена протидії торгівлі людьми, експлуатації та насильства, для студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Захід організували представники Миколаївського місцевого благодійного фонду «Любисток», які визначили основну мету зустрічі в інформуванні спільноти в актуальних питаннях щодо протидії торгівлі людьми, експлуатації та насильства, що важливо в сучасному геополітичному просторі.

Спікери заходу визначили групи людей, які можуть зазначити насилля, надали поради, як визначити, чи скоюється фізичний вплив на певну особу. Учасники заходу разом визначали ознаки, що можуть свідчити про злочинні наміри людей, які пропонують «допомогу чи роботу».

Особливу увагу лектори звернули на пам’ятку про небезпеку та обговорили Програму з питань захисту МОМ.

Дякуємо організаторам за важливу та актуальну зустріч!

Більше – за посиланням.