Про Відкритий чемпіонат з кіокушинкай карате на базі ЧНУ імені Петра Могили

Чорноморський національний університет імені Петра Могили давно зарекомендував себе як не лише осередок освіти й науки, але й активний центр спортивного життя Миколаєва. Протягом року в університеті організовується безліч турнірів та змагань з різних видів спорту, які збирають учасників з усієї України.

11 травня 2024 року в спортивному залі ЧНУ імені Петра Могили пройшов захопливий Відкритий чемпіонат з кіокушинкай карате. Змагання зібрали найталановитіших спортсменів області у різних вікових категоріях, зокрема молодші юнаки і дівчата, а також юніори.

У заході взяли участь 98 спортсменів із різних міст області, зокрема з Миколаєва, Одеси та Нової Одеси. Усі учасники показали вражаючі навички, виявивши великий рівень майстерності та витривалості.

Президент Федерації карате Миколаївської області Олександр Івлічев особисто вручив Грамоти-Подяки ректору ЧНУ імені Петра Могили Леоніду Клименку та декану факультету фізичної культури Юлаю Тупєєву за організацію змагань. Їхні зусилля дозволили створити сприятливі умови для проведення заходу на найвищому рівні.

Відкритий чемпіонат області з кіокушинкай карате став не лише захопливим спортивним заходом, але й доказом того, що українські спортивні заходи з кожним роком стають все популярнішими та якіснішими.

Вітаємо переможців та призерів змагань, а також дякуємо організаторам та всім, хто долучився до проведення цього чудового турніру!