Про тренінг із волонтерської діяльності у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки для студентської молоді

9-10 травня 2024 року на базі навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню в рамках проєкту “Надання послуг з психосоціальної підтримки в Миколаївській та Херсонській областях” відбувся тренінг із волонтерської діяльності у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки для студентської молоді.

Захід відкрив перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр, який підкреслив важливість волонтерської діяльності у сфері психічного здоров’я, особливо в умовах сучасних викликів.

Тренерки Наталя Ференс та Лада Захарова визначили поняття «волонтер», з’ясували з учасниками, що є необхідним й що стане на заваді у волонтерській діяльності, працювали над комунікативними навичками і пошуком ресурсів.

Студенти активно брали участь у тренінгу, ділилися своїм досвідом та отримували нові знання та навички.

Після завершення навчання всі учасники отримали сертифікати.

Захід відбувся за підтримки Міжнародної організації з міграції та USAID.

ЧНУ імені Петра Могили активно співпрацює з різними організаціями у сфері психосоціальної підтримки населення. Університет постійно проводить тренінги та семінари для студентів, які прагнуть розвивати свої навички волонтерства та надавати допомогу людям, які цього потребують.

Тренінг з волонтерської діяльності у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки став важливим кроком у розвитку волонтерського руху в ЧНУ імені Петра Могили.