Про профорієнтаційний форум у ЧНУ імені Петра Могили

7 липня 2023 року в стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся профорієнтаційний форум для випускників шкіл, абітурієнтів, старшокласників та їхніх батьків.

Початком заходу стала промова ректора університету – Леоніда Клименко, який розповів про переваги вибору Чорноморського національного університету імені Петра Могили та спрямував майбутніх студентів на сміливий поклик до вибору професії.

Після промови, у рамках заходу, учасникам провели віртуальну екскурсію університетом, яка забезпечила абітурієнтам та батькам знайомство з науковою та технічною базою діяльності, а також переліком спеціальностей закладу вищої освіти.

Про правила вступної кампанії детальніше проінформувала Вікторія Чорна, відповідальний секретар приймальної комісії. Вона також відповіла на всі актуальні питання абітурієнтів та батьків.

На випадок виникнення інших питань, майбутнім студентам надали всі контакти для зв’язку з університетом.

Очільниця навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Людмила Опанасенко, надала рекомендації щодо аналізу професійних інтересів та визначеності майбутньої професії.

Спілкуючись з абітурієнтами та їх батьками, профорієнтолог порадила орієнтуватися на власні пріоритети щодо професійного вибору.
наприкінці для гостей університету Леонід Клименко та Людмила Опанасенко провели справжню екскурсію університетом, показавши детально експонати університетського музею.

Тож сподіваємося, що першим пріоритетом для майбутніх студентів стане саме Чорноморський національний університет імені Петра Могили.