Про приїзд представників Міжнародної організації з міграції до ЧНУ імені Петра Могили

6 липня 2023 року до Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітали представники Міжнародної організації з міграції.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) є частиною системи ООН як провідна міжурядова організація, що підтримує гуманну та впорядковану міграцію для загального блага.
Зауважимо, що МОМ ООН профінансували відновлення читальної зали університету, у якій більшу частину свого часу можуть проводити викладачі, студенти та де знаходиться приймальна комісія.
Екскурсію університетом для гостей провели ректор університету Леонід Клименко, очільниця навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування ЧНУ імені Петра Могили Людмила Опанасенко та психолог-практик Олена Дроботун.

Леонід Клименко познайомив із історією закладу, розказав про активне життя університетської спільноти, плани на майбутнє, розповів про процес відновлення університету, наголосив, що ЧНУ імені Петра Могили є єдиним університетом Миколаєва, що відбудовується після руйнувань.

Делегація оглянула відновлений хол університету, ознайомилась з фотографіями руйнувань, подивилась на ракету С-300, що тепер є чи не найголовнішим експонатом університетського музею, а також завітала до читальної зали, де наразі працює Приймальна комісія.

Нагадаємо, що члени МОМ ООН вже не вперше приїхали до ЧНУ імені Петра Могили після відновлення корпусів.
Представники МОМ ООН мали нагоду поспілкуватися з Приймальною комісією та з батьками абітурієнтів.
Дякуємо МОМ ООН за фінансування відновлення Читальної зали університету!