Про організаційну зустріч учасників проєкту Еразмус+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці»

Проведено попередню організаційну зустріч учасників проєкту ЄС Еразмус+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці», координатором якого є ЧНУ імені Петра Могили.

До онлайн заходу, що відбувся 21 грудня 22, приєдналися представники усіх партнерських університетів: зокрема Національного університету «Чернігівська політехніка», Львівського національного університету природокористування, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Уманського національного університету садівництва, Державного університету Молдови, Технічного університету Молдови, Університету Саарланду (Німеччина), Університету Короля Хуана Карлоса (Іспанія) та Університету Палермо (Італія).

Учасники обмінялися враженнями про затребуваність дистанційної освіти з боку здобувачів і роботодавців, поділилися своїм досвідом і підходами до навчання онлайн за період карантинів через пандемію COVID і протягом війни в Україні.

На порядку денному були питання про цілі та заплановані роботи проєкту, виклики та ризики, зумовлені війною, прийнятні шляхи їх зменшення. Обговорили можливість зміни локацій зустрічей та заходів проекту у перше півріччя його виконання. Узгодили подальші кроки.

Дякуємо командам усіх партнерських університетів за плідну співпрацю та бажаємо успіхів у реалізації проекту задля розвитку дистанційної освіти як одного з перспективних напрямів, що допомагає збалансувати запити і сучасних здобувачів, і роботодавців.