Про нагородження науково-педагогічних працівників грамотами за їхні досягнення

30 червня 2023 року на Вченій Раді Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулося нагородження науково-педагогічних працівників грамотами за їхні досягнення.

Вручив грамоти та подяки за ініціативність й наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України від Міністерства освіти і науки ректор університету Леонід Клименко.

Так, Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України отримав професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Олександр Тригуб.

Грамоту Міністерства освіти і науки України отримав також професор кафедри інтелектуальних інформаційних систем Олексій Козлов.

Доцентка кафедри історії та теорії держави і права Оксана Валецька та доцент кафедри менеджменту Костянтин Нетудихата отримали Подяку Міністерства освіти і науки України.

Крім того, ректор вручив атестат доцента кафедри української філології та міжкультурної комунікації Галині Косарєвій.

На засіданні ради також презентували навчальний посібник «Теорія та практика психологічної допомоги військовим ТрО та членам їхніх сімей», який був розроблений у рамках проєкту SPOKIY. Проєкт SPOKIY здійснено за підтримки Посольства США в Україні. Чорноморський національний університет імені Петра Могили виступив офіційним партнером.

На Вчену Раду завітала також очільниця Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай. Вона подякувала науково-педагогічному колективу за підготовку висококваліфікованих кадрів. Випускники навчально-наукового медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили вже співпрацюють з медичними закладами міста та показують високий рівень знань.

Ірина Шамрай вручила нагороди викладачам навчально-наукового медичного інституту за підготовку лікарів та плідну співпрацю. Грамоти отримали доктор медичних наук, професор Микола Клименко, кандидатка біологічних наук, доцентка Ольга Корольова, доктор медичних наук, професор Віктор Зюзін, доктор медичних наук, професор Валерій Черно, викладачка Жук Ірина, кандидатка біологічних наук, доцентка Олена Ларичева, кандидатка біологічних наук, доцентка Вікторія Пшиченко, старший викладач Юрій Фролов, кандидатка медичних наук, доцентка б.в.з. Наталія Яковенко, провідний фахівець Наталя Бондаренко, т.в.о. директора навчально-наукового медичного інституту Ольга Яремчук.

Вітаємо усіх з нагородами! Сподіваємося, що ви ще не раз прославите рідний університет та Батьківщину на ниві освіти і науки!