Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили розпочала свою роботу

З 1 липня 2023 року Приймальна комісія Чорноморського національного університету імені Петра Могили працює у межах вступної кампанії-2023!

Співробітники Приймальної комісії радо нададуть консультації абітурієнтам та їхнім батькам щодо актуальних питань вступу, допоможуть створити кабінет та подати заявку або внести в базу пільгові документи.

Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00 в читальній залі університету. Крім того, консультації надаються у дистанційному форматі за номером +38 096 06 06 084 або у чаті Приймальної комісії.

Більш детальніше про етапи вступної кампанії-2023 можна прочитати за посиланням.

Запрошуємо абітурієнтів на навчання до ЧНУ імені Петра Могили! ЧНУ імені Петра Могили – твій пріоритет №1!