Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили розпочала роботу в межах вступної кампанії-2024

Щороку стіни ЧНУ імені Петра Могили приймають у себе активну, ціле спрямовану, умотивовану, креативну та талановиту молодь, яка бажає почати своє успішне майбутнє вже зараз.

Наших абітурієнтів радо зустрічають представники приймальної комісії, щоб допомогти з основними етапами вступу.

З 1 липня 2024 року Приймальна комісія Чорноморського національного університету імені Петра Могили працює в межах вступної кампанії-2024!

Співробітники Приймальної комісії радо нададуть консультації абітурієнтам та їхнім батькам щодо актуальних питань вступу, допоможуть зареєструвати особистий електронний кабінет та подати заявку або внести в базу документи, які необхідні для пільговий категорій.

Приймальна комісія працює з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 17:00 в читальній залі університету.

Крім того, консультації надаються в дистанційному форматі:

Детальніше про етапи вступної кампанії-2024 можна прочитати за посиланням.

Також слідкуйте за нашим сторінками в соцмережах, де публікуємо актуальну для вступників інформацію:

Запрошуємо абітурієнтів на навчання до ЧНУ імені Петра Могили! ЧНУ імені Петра Могили – твій пріоритет №1!