Поморський Університет в Слупську (Польща) оголошує набір на семестрове навчання в 2024-2025 навчальному році

Поморський Університет в Слупську (Республіка Польща) оголошує набір на семестрове навчання в 2024-2025 навчальному році.

Необхідні документи для участі:

1.Заява на ім’я ректора (з візою декана та фінансово-планового відділу);

2.Скан-копія першої сторінки закордонного паспорту;

3.CV за структурою Europass (як за посиланням англійською мовою);

4.Motivation Letter (Мотиваційний лист, англійською мовою);

6.Transcript of Records англійською мовою (Виписка оцінок за весь період навчання);

Подавати документи – до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 1-114(2) або на пошту: fordep@chmnu.edu.ua ).

Основні вимоги до учасників:

• студент/ка другого, третього чи п’ятого курсу будь-якої спеціальності ЧНУ імені Петра Могили;
  • знання польської мови (А2 і вище) або англійської мови не нижче рівня В2;
  • академічна успішність (бал у рейтингу).

Деталі:

• забезпечується безкоштовне навчання. Самостійно оплачується харчування, транспортні витрати та гуртожиток (150 злотих/місяць).
  • навчання протягом одного семестру (6 місяців).

Дедлайн подачі документів – 19 червня 2024 року!

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 1-114(2) або на пошту: fordep@chmnu.edu.ua ).