Підвищення кваліфікації викладачів кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки

З 22 квітня по 24 червня 2024 року доценти кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Олена Кузнецова, Олена Файчук та Світлана Сургова пройшли підвищення кваліфікації у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У результаті стажування:

• сформовано нові компетенції в науково-дослідній діяльності;
  • засвоєно новітні технології, методи та засоби навчання;
  • вивчено методи організації науково-дослідної роботи викладачів та студентів;
  • підвищено рівень як викладачів та науковців.

За результатами стажування викладачі кафедри отримали сертифікати, що засвідчують виконання програми в обсязі 6 кредитів (180 годин аудиторної роботи, в тому числі дистанційно).

Колектив кафедри висловлює щиру вдячність колегам Київського національного університету імені Тараса Шевченка за нові знання, досвід та цікаву результативну співпрацю! Окремо дякуємо викладацькому колективу кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки, зокрема завідувачці кафедри, професору Надії Чернухі та професору Oлені Чуйко за постійну підтримку та сприяння співпраці.