Першокурсникам факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили: запрошуємо на урочисту посвяту

Шановні першокурсники факультету політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили!

Ви вже почесно стаєте студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Радо вітаємо вас в університетській родині!

Запрошуємо першокурсників спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Історія та археологія», «Політологія» та «Журналістика» на урочисту посвяту, де відбудеться зустріч із Першим проректором Юрієм Котляром, деканом факультету Анастасією Хмель, завідувачами кафедр та дорадниками факультету політичних наук університету.

Під час зустрічі першокурсники познайомляться зі структурою факультету, особливостями освітнього процесу, графіком навчання та розкладом занять.

Коли? – 30 вересня 2022 року

Початок о 12.00.