Перемога студентів факультету економічних наук у всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «Fincup-2024»

11 травня 2024 року відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності «FinCup-2024» у м. Харків.

Метою проведення Турніру є підвищення рівня фінансової грамотності учнівської та студентської молоді, налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва між навчальними закладами середньої та вищої освіти.

Для участі у Турнірі зареєструвалось 130 команд з різних регіонів України. Турнір проводився в три етапи:

•         І етап – березень, тестування в системі LMS Moodle для учасників зі всієї України на базі серверів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна;
  •         ІІ етап – квітень, члени журі оцінювали творчі роботи учасників на тему фінансової грамотності;
  •        ІІІ етап (фінал Турніру) – квітень, захист підготовлених командами-фіналістами презентацій та відповіді на запитання журі.

Щиро вітаємо з перемогою команду факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Бажаємо, щоб ваші ґрунтовні знання, творчий підхід до вирішення проблемних питань та вміння працювати у команді й надалі були фундаментом для ваших професійних успіхів!