Оновлення колективу “Могилянка Family”, творчі викладчі: як минув концерт до Дня матері

Учора, 20 травня 2024 року, студентська спільнота Чорноморського національного університету імені Петра Могили зібралася на святковий концерт, присвячений найріднішій людини для кожного з нас – мамі.

Організаторами заходу є активна студентська спільнота спільно з культурно-мистецьким центром університету.

Концерт розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про всіх тих, хто віддав життя на незалежність і майбутнє нашої країни.

Нові зірки запалали на сцені університетської зали – творчий колектив «Могилянка Family» у своєму оновленому складі привітав усіх присутніх.

Для гостей виступали студенти факультету комп’ютерних наук, співак Максим Хейна та піаніст Мірсамір Расулов, студентка ЧНУ, співачка Іванка Супрун та гітарист Володимир Самойлов.

Студенти та викладачі співали, танцювали та декламували поезії, присвячені берегиням родинного вогнища.

Також у концерті взяли участь керівник культурно-мистецького центра Олена Монахова, керівник вокального гуртка, Заслужений артист України Іван Носик та звукорежисер Валерій Шеремет.

Концерт до Дня матері став справжнім святом для всіх присутніх, тому що він подарував їм можливість ще раз висловити свою любов та вдячність найдорожчим людям у своєму житті.