Оголошуємо набір на навчання протягом осіннього семестру в Університеті Кадісу (Іспанія) за повною грантовою програмою

Увага, шановні здобувачі!

Оголошується набір на навчання протягом осіннього семестру в Університеті Кадісу (Іспанія) за програмою академічної мобільності Erasmus+ KA171.

Умови участі: високі академічні результати навчання та знання іноземних мов (для бакалаврату: іспанська мова від В1, для магістратури та аспірантури можливо: англійська чи французька від В2).

Можливості:

Повна стипендія (повний грант): студенти-бенефіціари будуть звільнені від оплати за навчання та зможуть користуватися можливостями Університету Кадіса без додаткових витрат. Крім того, вони отримають допомогу, фінансовану за кошти Erasmus+ на подорожі та утримання (850€ в місяць + витрати на дорогу).

Необхідні документи:

• довідка про навчання з деканату;
  • закордонний діючий паспорт;
  • сертифікат, який підтверджує знання мови.

Кінцевий термін подання документів – 4 травня 2023 року до міжнародного відділу ЧНУ імені Петра Могили, 5 травня – до Університету Кадісу.

Додаткову інформацію можна знайти за посиланням, за консультаціями звертатися до відповідальних осіб:

• Євген Серватинський (співробітник міжнародного відділу) +380 67 608 23 68
  • Анастасія Хмель (декан факультету політичних наук) +380 99 271 97 00