Обговорення освітньо-професійних програм: викладачі кафедри менеджменту проводили зустрічі зі стейкголдерами

Кафедра менеджменту протягом травня-червня 2024 року провела ряд зустрічей зі стейкхолдерами для обговорення проєктів ОПП «Менеджмент» першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (доктор філософії) рівнів вищої освіти.

Під час зустрічей обговорювали питання удосконалення освітніх програм. Учасники ґрунтовно проаналізували фахові компетентності та результати навчання, обговорили складові освітніх обов’язкових та вибіркових компонентів, ресурсне забезпечення реалізації ОПП, удосконалення якості підготовки та можливостей працевлаштування випускників на ринку праці в умовах сьогодення.

На зустрічі представники ВНЗ (Державний університет економіки і технологій (ДУЕТ), Львівський національний університет природокористування ), роботодавці (ТОВ «Центр Підтримки Бізнесу», ТОВ «Бріолайт-Україна», АТ КБ «ПриватБанк»), випускники та здобувачі вищої освіти висловили свої рекомендації щодо удосконалення освітньо-професійних програми «Менеджмент». Такі рекомендації є цінним внеском у розвиток освітнього процесу, оскільки вони сприяють забезпеченню адаптації професійної підготовки здобувачів вищої освіти до складних викликів, з якими вони зіштовхнуться на ринку праці.