Нові перемоги студентів факультету фізичного виховання і спорту!

Цей тиждень є багатим на перемоги. Студенти факультету фізичного виховання і спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили показали гарні результати на спортивній арені.
Так, 25 вересня 2023 року відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з художньої гімнастики, учасницями якого стали приблизно 40 гімнасток. Серед учасниць – наша першокурсниця Варвара Стоценко, яка виборола перше місце.

Волейболістки ЧНУ імені Петра Могили Яна Журавльова, Яніна Шпілівенко, Каріна Стрельникова, Вікторія Головченко та наша випускниця Ірина Охрімчук у складі команди ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ-МФКФК під тренерством Вадима Бахматова отримали друге місце на передсезонному турнірі в місті Стрий.

Вітаємо наших студентів з перемогами, безмежно пишаємося та бажаємо подальших успіхів.