Нове коло культурного життя університету через творчу співпрацю

3 жовтня 2024 року підписано Меморандум про творчу  співпрацю між Управлінням з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Миколаївським міським палацом культури і мистецтв та Чорноморським національним університетом імені Петра Могили.

Метою співпраці між установами є розвиток культурних і освітніх ініціатив, спрямованих, насамперед, на збереження, популяризацію культурної національної та світової спадщини через організацію різноманітних культурних заходів, концертів, фестивалів, відкритих лекцій, виставок, творчих зустрічей тощо, спрямованих на інтеграцію культурного досвіду та реалізацію творчих ініціатив.

Об’єднання зусиль різних інституцій дасть змогу для реалізації спільних культурних проєктів, програм та заходів, які сприятимуть підвищенню культурної освіченості молоді та популяризації надбань національної та світової культури.

У першочергових творчих планах, за словами керівника народної оперно-вокальної студії імені Ніни Западинської, заслуженого артиста естрадного мистецтва України Івана Носика, буде постановка опери Миколи Аркаса «Катерина». Це буде грандіозний музичний проєкт Миколаївського міського палацу культури і мистецтв разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили.

Маємо надію, що далі буде…