Нова презентація “Інституційний репозитарій ЧНУ імені Петра Могили: аналіз використання за навчальний рік (2022 – 2023рр.)”

Наукова бібліотека пропонує ознайомитися з презентацією «Інституційний репозитарій ЧНУ імені Петра Могили: аналіз використання за навчальний рік (2022 – 2023рр.)»

Матеріал демонструє результати аналізу ефективності використання користувачами інституційного репозитарію. Для цього наукова бібліотека розглянула за допомогою системи Google Analytics ряд показників, зокрема кількість відвідувань, сеанси відвідувань та їх тривалість,  активність користувачів, кількість переглянутих сторінок, періоди відвідування репозитарію, географія користувачів, електронні пристрої користувачів, канали трафіку.

Аналіз даних показників дає змогу, наприклад, визначити найпопулярніше й затребуване користувачами видання за певний період,  проаналізувати, із яких країн найчастіше приходять відвідувачі  на сайт репозитарію та ознайомитися з іншою цікавою інформацією щодо використання інституційного репозитарію.

Можна з впевненістю сказати,  що постійне наповнення репозитарію новою інформацією, створення нових зібрань та колекцій привертають увагу все більшу кількість користувачів.

З іншого боку, постійний моніторинг та аналіз даних про поведінку користувачів дає можливість швидко реагувати на зміну настроїв та вподобань відвідувачів, максимально задовільняти їх інформаційні потреби.

Колектив Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили вдячний усім викладачам, співробітникам та студентам університету, які поширюють результати своїх досліджень у відкритому інституційному архіві.

Повний текст презентації можна знайти в інституційному репозитарії ЧНУ імені Петра Могили (irPMBSNU) за посиланням.