“Нескорені”: про змагання з міні-кросфіту в ЧНУ імені Петра Могили: спорт, здоров`я та натхнення

30 листопада 2023 року в спортивній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили студентська спільнота різних факультетів та інститутів вишу взяла участь у змаганнях «Нескорені» з міні-кросфіту.

Захід є першим етапом обласних змагань та поєднує в собі виконання чотирьох вправ, спрямованих на розвиток фізичної рухової активності в студентів.

Організатором змагань є спортивний клуб та представники кафедри теорії та методики фізичного виховання нашого університету.

Захід традиційно розпочався з хвилини мовчання задля вшанування пам’яті тих, хто віддав життя за нашу перемогу, та прослуховування гумні України.

Перед усіма присутніми виступив ректор незламного університету Леонід Клименко, який закцентував увагу на важливості спорту в житті кожного, нагадав про щорічне проведення спортивних заходів, а також визначив чітке зацікавлення закладу в спортивному житті колективу.

Із вітальними словами виступили також в.о. декана факультету фізичного виховання та спорту Юлай Тупєєв та завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Геннадій Жигадло.

Загалом у змаганнях узяли участь сім команд від факультетів та інститутів, кожна обрала для себе креативну назву та гасло, а підтримати своїх здобувачів та друзів прийшли колеги, викладачі, декани та директори.

Зауважмо, що вперше за декілька років участь брали представники факультету фізичного виховання і спорту.

За результатами чотирьох вправ судді визначили переможців:

• «Золото» – факультет фізичного виховання і спорту;
  • «Срібло» – факультет комп’ютерних наук;
  • «Бронза» – факультет політичних наук;
  • Четверте і п’яте місця – навчально-науковий медичний інститут;
  • Шоста позиція – юридичний факультет;
  • Сьоме місце – навчально-науковий інститут публічного управління і адміністрування.

Фото 9 – 10

Однак найголовніше – зібратися разом задля популяризації спорту.

Ми вітаємо наших студентів та пишаємося спортивною молоддю!