Навчально-науковий медичний інститут ЧНУ отримав тренувальний набір із зупинки кровотечі від Міжнародного медичного корпусу

Симуляційні та наочні набори, манекени для проведення тренувальних вправ та основи опанування медичних напрямків навчання.

Співпраця ЧНУ імені Петра Могили з Міжнародним Медичним корпусом продовжується.

Навчально-науковий медичний інститут Чорноморського національного університету отримав у подарунок від Представництва Міжнародного медичного корпусу в Україні нове тренувальне обладнання, за допомогою якого студенти відточуватимуть свої навички з зупинки кровотечі.

Переданий набір буде використовуватимуться для проведення навчання студентів профільних медичних спеціальностей, викладачами-медиками та медичним персоналом, а також для постраждалих від кризи в Україні.

Під час зустрічі представники навчально-наукового медичного інституту та навчально-наукового інституту післядипломної освіти разом із гостями також обговорили можливості подальшої співпраці на курсах БПР для медиків Миколаївської й Херсонської областей та інших регіонів України.

Такі заняття будуть проводитися на базі ЧНУ імені Петра Могили.

Колектив ЧНУ імені Петра Могили вдячний представникам Представництва Міжнародного медичного корпусу в Україні за постійну допомогу.