Навчальні вебінари COIL у рамках Ініціативи Twinning

Навчання розроблено для того, щоб надати співробітникам університету необхідні знання та навички для ефективної інтеграції COIL у свої академічні програми. Беручи участь у тренінгах COIL, ви матимете можливість посилити свої глобальні зусилля, розширити мережу міжнародних співробітників і збагатити освітній досвід ваших студентів через значущий міжкультурний обмін.

Цільовою аудиторією є українські науковці, які вже співпрацюють або мають намір створити спільний проєкт COIL.

Вимоги до участі:

Учасники повинні подати заявку разом із партнером і вказати своє ім’я в реєстраційній формі. Кандидати повинні або вже співпрацювати в інших сферах і бажати розширити проєкт COIL, або планувати співпрацювати над ініціативою COIL. У рамках курсу учасники працюватимуть разом над розробкою проєкту COIL, який посилить їхню міжнародну співпрацю.

Зверніть увагу, що участь у цьому тренінгу можуть брати лише ті учасники, які зараз займаються викладанням.

Розклад тренінгів:

• сесія 1: 14 листопада о 15:00 за українським часом;
  • сесія 2: 21 листопада о 15:00 за українським часом;
  • сесія 3: 28 листопада о 15:00 за українським часом;
  • сесія 4: 5 грудня о 15:00 за українським часом;
  • сесія 5 (за бажанням): 12 грудня о 15:00 за українським часом.

Тривалість: кожне заняття триватиме 120 хвилин та 15-хвилинну перерву.

Режим: Заняття проводитимуться онлайн.

Платформа: Zoom.

Розмір когорти: до 40 учасників.

Мова: англійська.

Форму реєстрації необхідно заповнити до 23 жовтня 11:00 ранку за українським часом.

жовтня
Навчальні вебінари COIL у рамках Ініціативи Twinning

Раді оголосити про запуск другого раунду 4-тижневої серії навчальних вебінарів COIL, організованих Гаазьким університетом прикладних наук у рамках Ініціативи Twinning. Навчання розроблено для того, щоб надати співробітникам університету необхідні знання та навички для ефективної інтеграції COIL у свої академічні програми. …