Наукова бібліотека розробила презентацію «Електронний репозитарій «Кваліфікаційні роботи студентів ЧНУ імені Петра Могили» – електронний архів відкритого доступу»

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили до Дня науки в Україні підготувала презентацію «Електронний репозитарій «Кваліфікаційні роботи студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили» – електронний архів відкритого доступу».

Фахівці бібліотеки окреслили принципи відкритого доступу, розкрили значення репозитарію як ресурсу відкритого і швидкого доступу до наукової інформації, його мету, завдання, визначили структуру фондів і колекцій кваліфікаційних робіт студентів, а також проаналізували шляхи пошуку наукової інформації за різними критеріями.

Пропонуємо ознайомитись із презентацією на офіційному YouTube каналі університету «Petro Mohyla TV» та в інституційному репозитарії ЧНУ імені Петра Могили (irPMBSNU).