Наукова бібліотека провела практичний семінар

10 травня 2023 року в читальному залі факультету філології (11 корпус) Наукова бібліотека Чорноморського національного університету імені Петра Могили провела практичний семінар «Про підготовку матеріалів до передачі електронної копії кваліфікаційних робіт студентів ЧНУ імені Петра Могили до електронного репозитарію кваліфікаційних робіт студентів».

На захід були запрошені методисти випускаючих кафедр та відповідальні особи за передачу електронних копій кваліфікаційних робіт до електронного депозитарію КРС.

Наукова бібліотека, як депозитор КРС, надала рекомендації щодо підготовки до передачі електронних копій кваліфікаційних робіт, файлів, шляхів передачі, строків, форматів матеріалів, наявності в кваліфікаційних роботах обов’язкових елементів опису відповідно до програмного забезпечення електронного депозитарію, а також надані приклади форматування та оформлення файлів  для передачі депозитору.

З повною версією презентації можна ознайомитися за посиланням. Дякуємо Науковій бібліотеці за важливий семінар!