Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили презентує план заходів до Дня науки в Україні

День науки – професійне свято всіх, хто своїм талантом, цілеспрямованістю та оригінальними ідеями вносить вклад в розвиток вітчизняної науки і професійної освіти, нарощує науково-технічний потенціал нашої країни. Офіційно свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97.

Наукова бібліотека Чорноморського національного університету імені Петра Могили до Дня науки в Україні розробила цикл заходів. Мета популяризація наукових доробок університетської спільноти, вшанування наукових традицій, досягнень вчених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

Протягом 15-19 травня пройдуть такі заходи:

• 15.05.2023 – «Фонд дисертаційних та дипломних робіт – науково-інформаційний ресурс університету» – презентація фонду дисертаційних та дипломних робіт;
  • 16.05.2023 – «Наукова діяльність студентів як пріоритет вищої освіти» – презентація електронного репозитарію кваліфікаційних робіт студентів: «Електронний репозитарій  Кваліфікаційні роботи студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили – електронний архів відкритого доступу»;
  • 17.05. 2023 – «Від студента до доктора наук» – перша з циклу презентацій «Наукові досягнення вчених ЧНУ імені Петра Могили»;
  • 18.05.2023 – «Науковий потенціал університету» – тематична виставка монографій викладачів ЧНУ імені Петра Могили
  • 19.05.2023 – «Публікації науково-педагогічних працівників ЧНУ імені Петра Могили у наукометричній базі даних SCOPUS» – перший випуск щоквартального інформаційно-бібліографічного бюлетеню.

Наукова бібліотека Чорноморського національного університеті імені Петра Могили чекає кожного!