На базі ЧНУ імені Петра Могили провела навчальний процес вже третя група фасилітаторів

У складний час, який переживає Україна, особливо важливою стає психосоціальна підтримка людей, які постраждали від війни.

Саме тому продовжується проект «Надання послуг з психосоціальної підтримки в Миколаївській та Херсонській областях» за ініціативи ГО «Майстерня добра» та за підтримки Міжнародної організації з міграції та  USAID.

18 травня 2024 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили розпочала свій інтенсивний навчальний процес вже третя група фасилітаторів. Навчання пройшли 25 осіб, більшість з яких – жителі Херсона та Херсонської області.

Основною метою тренінгу є підготовка фахівців соціономічних професій до фасилітаційної діяльності з використанням технік психосоціальної підтримки та інструментарію, що увійшов до спеціально укомплектованого фасилітаційного боксу.

Навчання здійснювалося упродовж двох днів та включало теоретичну і практичну частину. Навчальний процес був інформаційно насиченим, наповненим теплими емоціями та враженнями.

Тренерами заходу виступили: координатори проекту Олена Дроботун та Людмила Опанасенко, психологи Наталя Ференс, Олена Дрозд, Дар’я Буй, керівниця команди психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (МОМ) Юлія Олефіренко.

Другий день навчання, 19 травня, був присвячений практичній частині. Учасники тренінгу провели заняття з дітьми молодшого шкільного віку на базі ГО «ДОФ» та з підлітками на базі молодіжного центру Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Завдяки різноманітним видам активностей, учасники фасилітаційної сесії отримали яскраві емоції та познайомилися з цікавими техніками психоемоційної стабілізації, а фасилітатори – новий досвід діяльності.

Завершивши тренування, третя група фасилітаторів готова до упровадження заходів з психосоціальної підтримки в Миколаївській та Херсонській областях. Віримо у їхній успіх та здатність бути корисними для громади!

Нагадуємо, що це вже не перше навчання фасилітаторів на базі ЧНУ імені Петра Могили.