На базі ЧНУ імені Петра Могили минув другий тренінг учасників навчальної програми з підготовки фасилітаторів для надання психосоціальної підтримки жителям Херсонської області

Протягом 17 – 18 лютого 2024 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулося дводенне навчання, спрямоване на підготовку спеціалістів до фасилітаційної діяльності.

Захід минув у межах проєкту «Надання послуг з психосоціальної підтримки в Херсонській та Миколаївській областях» за ініціативи ГО «Майстерня добра» та за підтримки Міжнародної організації з міграції та Міністерства закордонних справ у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.

Основною метою тренінгу є підготовка фахівців соціономічних професій до фасилітаційної діяльності з використанням технік психосоціальної підтримки та інструментарію, що увійшов до спеціально укомплектованого фасилітаційного боксу.

Програма заходу передбачала інтерактивні заняття для опанування техніками фасилітації та матеріалами спеціально укомплектованого фасилітаційного боксу.

В один із тренінгів перед учасниками виступили ректор Незламного університету незламного міста Леонід Клименко та перший проректор Юрій Котляр.

Тренерами виступили координатори проєкту: Олена Дроботун, Людмила Опанасенко, Олена Дрозд, практичні психологи проєкту Наталя Ференс, Дар’я Буй.

Нагадуємо, що це вже не перше навчання фасилітаторів на базі ЧНУ імені Петра Могили.

Щиро дякуємо  Міжнародній організації з міграції та Міністерству закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії за підтримку в організації та проведенні навчання, окрема вдячність за можливість забезпечення фасилітаторів таким потрібним інструментарієм!