Музичний гурт Могилянки «Джі Джі Грін»

У ЧНУ імені Петра Могили студенти можуть розкрити не лише свій науковий потенціал та здобути необхідні для опановування бажаної професії знання. Університет надає майданчик для розвитку талантів  молоді.

Скористалася цією можливістю і музична група «Джі Джі Грін», яка складається зі студентів Могилянки.

– Хто входить до складу групи?

– Наразі в групі двоє учасників: Валерій та Олександр. Валерій є солістом, а також грає на бас-гітарі, гітарі та укулеле. Олександр грає на барабанах та гітарі.

– Як з’явися гурт і чому в нього така назва?

– Гурт виник восени 2019 року. Назва має свою історію: Олександру сподобався нік його знайомої в соцмережі Інстаграм. Він пообіцяв, що колись назве так свою групу.  Слова дотримався – і тепер на сцені Могиляки виступає гурт «Джі Джі Грін».

– Як група працює?

– Репетиції походять один або два рази на тиждень на базі університету. У гурту є декілька власних пісень, але в більшості репертуар складається з каверів відомих українських та закордонних виконавців. Наприклад, до Дня святого Валентина вони виконали кавер на пісню «Де би я» Сергія Бабкіна.

Хлопці розповідають, що мають доволі різні смаки в музиці, але під час формування репертуару намагаються досягти компромісу. Прикладом для себе вважають таких відомих виконавців і гурти як:  AC/DC,  Тарас Тополя (лідер гурту «Антитіла»), Андрій Хливнюк (лідер гурту «Бумбокс») та Фредді Меркурі.

Як потрапити в гурт?

– Студенти, які хочуть займатись музикою та мають хист до неї, можуть спробувати себе та приєднатись до гурту. З 4 учасників наразі залишилось лише два, тому групі потрібне поповнення. У першу чергу, їх цікавлять гітаристи.