Могилянці на відкритті Миколаївського міського молодіжного простору «Хвиля»

У четвер, 23 травня, у Миколаєві відбулося відкриття молодіжного простору «Хвиля» у будівлі Миколаївської міськради під егідою Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» та за підтримки Японії. Він складається з кількох приміщень: є конференц-зала, фотозона, музична зона та декілька локацій для неформальних заходів (майстер-класів, лекцій та тренінгів), які розраховані для понад 100 людей.

Це місце справжнього центру тяжіння, де креативні та амбітні ідеї знаходитимуть життя, а заходи проводитимуться не лише на регіональному, а й на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Від Чорноморського національного університету імені Петра Могили на захід завітали перший проректор університету Юрій Котляр, голова студентської колегії ЧНУ Антоніна Остапова та студентка юридичного факультету, молодіжний депутат Ради з питань молодіжної політики при Миколаївському міському голові Вікторія Василенко.

У церемонії відкриття молодіжного простору взяли участь Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде, а також представники місцевої влади — голова обласної ради Антон Табунщик, заступник голови обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, міський голова Олександр Сєнкевич та інші. Основний масив присутніх склала молодь.