Могилянка вітає з Днем інформаційно-медійних структур Міністерства оборони та Збройних сил України

У четвер, 29 грудня, в Україні відзначають День інформаційно-медійних структур Міністерства оборони та Збройних сил України. Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучається до відзначення свята.

Серед наших студентів-журналістів є військові кореспонденти. Після початку військових дій в Україні, вони не змогли сидіти склавши руки і зараз нерідко ризикують власним життям задля того, аби правдиво та швидко поінформувати суспільство щодо подій у фронтових зонах.

Ми щиро вітаємо людей цієї професії та бажаємо їм міцних сил і незламної віри, добрих надій, впевнених планів і якнайшвидшої перемоги. Дякуємо за вашу сміливість та за те, що тримаєте інформаційний фронт.

З історії свята

Подію започаткували 27 грудня 2010 року.  Дата святкування встановлена на честь створення прес-служби Міністерства оборони та призначення на посаду військового прес-секретаря суверенної держави. День інформаційно-медійних структур МО та ЗСУ впроваджений з метою підвищення престижу професії військових медійників, а також як подяка за віддану та професіональну діяльність працівників цієї сфери.