Міжнародний день студентського спорту, нагородження кращих спортсменів університету: у ЧНУ імені Петра Могили пройшли змагання з бадмінтону

20 вересня 2024 року в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту.

ЧНУ імені Петра Могили – це не лише місце освіти, науки, професійного розвитку та коло однодумців, а й осередок спортивного й здорового життя, фізичного виховання.

З нагоди свята в четвер, 19 вересня, у спортивній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулися нагородження кращих спортсменів та змагання з бадмінтону.

На заході були присутні перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр, головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства молоді і спорту України Євген Фішман, в. о. декана факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили Андрій Вербицький, а також голова спортивного клубу ЧНУ Оксана Петренко, а також викладачі та студенти всього університету.

Захід розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про всіх тих, хто загинув за незалежність України. Усі присутні заспівали гімн України.

Під час зустрічі за значний вклад у розвиток фізичного виховання і спорту були нагороджені викладачі факультету фізичної культури і спорту – Геннадій Жигадло, Ірина Бондаренко, Людмила Харченко-Баранецька, Юлай Тупєєв, Надія Довгань.

Також нагороджені студенти за участь в Міжнародних, Всеукраїнських та місцевих змаганнях із різних видів спорту – Борис Слободський (важка атлетика), Даніта Болотова (акробатика),  Нікіта Костенко Нікіта (акробатика), Яна Журавльова Яна (волейбол), Карина Стрельникова (волейбол), Варвара Стоценко (художня гімнастика), Яна Манчик (футбол), Вероніка Уманець (футбол), Костянтин Чудаков (акробатика), Ніколь Стамєнова (волейбол), Анастасія Малецька (волейбол).

Після нагородження учасники почали змагання з бадмінтону, головним суддею яких виступив викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Олег Конопляник.

Організаторами заходу стали викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання та представники спортивного клубу ЧНУ імені Петра Могили.

У змаганнях взяли участь 7 команд із усіх факультетів та інститутів університету, за результатами яких місця розподілилися таким чином:

І місце – Факультет комп’ютерних наук – 1, ІІ – Факультет комп’ютерних наук – 2, ІІІ – Юридичний факультет.

У змаганнях також брали участь команди факультету економічних наук, факультету політичних наук, факультету фізичного виховання і спорту, факультету філології, навчально-наукового медичного інституту.

Матеріал підготували

завідувачка Медіацентру Анна Джежар