Місяць першокурсника в бібліотеці: знайомство з бібліотечними фондами, послугами, ресурсами

У межах місяця першокурсника бібліотека Чорноморського національного університету імені Петра Могили продовжує знайомити студентів-першокурсників із бібліотечними фондами, послугами, ресурсами бібліотеки.

З 27 вересня по 3 жовтня до бібліотеки завітали студенти першого та другого курсу навчально-наукового медичного інституту, які навчаються за спеціальностями 222 «Медицина», 227 «Терапія та реабілітація», 226 «Фармація, промислова фармація».

Директор бібліотеки Світлана Козловська презентувала «Путівник по бібліотеці ЧНУ імені Петра Могили».

Студенти детальніше познайомилися з інформаційним обслуговуванням бібліотеки та новими формами й видами інформаційних послуг, дізналися про правила користування бібліотекою.

Лейтмотивом спілкування з першокурсниками звучало те, що сьогодні відбувається зміна ролі бібліотечного працівника закладу вищої освіти від зберігача книг до досвідченого й комунікабельного консультанта з пошуку необхідної інформації для потреб сучасного студента.

Провідний  бібліотекар читального залу Наталія Максимець ознайомила студентів з тематичними виставками з медицини та провела екскурсію фондами наукової, навчальної та художньої літератури; фондом періодики та фондом дисертаційних та дипломних робіт.

Особливо цікавим й змістовним стало традиційне знайомство з книжковими скарбами бібліотеки. Завідувачка бібліографічним відділом Лілія Болдуреску представила студентам колекцію стародруків.

Викликали  захоплення у студентів такі видання, як Атлас анатомії людини, видання близько 1874 року; книга французькою мовою «Керівництво для купальників на мінеральних водах Пломбір» 1882 року видання; книга Амеде Габура «Історія Людовіка ХІV» 1852 року видання – розкішне подарункове видання з сусальним золотом на зрізах – чудовий зразок книгодрукування ХІХ ст.; жіночий роман відомих французьких письменників Едмона і Жюля Ґонкур «Жерміне Ласентьє» близько 1884 року видання, який зберігся в гарному стані.

Зустрічі минули в теплій, доброзичливій, невимушеній обстановці, і ми маємо надію, що бібліотека отримала нових постійних допитливих читачів.

Колектив бібліотеки дякує керівництву навчально-наукового медичного інституту, викладачам та кураторам за підтримку і допомогу в організації зустрічі зі студентами.