Магістратура в ЧНУ імені Петра Могили на основі дуального навчання

Кафедра історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили тісно співпрацює на основі договору з Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм, де студенти проходять практику та поєднують навчання з роботою.

Ілля Хворостянюк, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 032 «Історія та археологія», у рамках своєї роботи у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї на посаді молодшого наукового співробітника, проводить популярні в місті екскурсії підземеллями Старофлотських казарм, яким уже більше 150 років та користуються великим попитом серед відвідувачів.

Екскурсії підземеллями дозволяють зануритися в історію нашого міста та відчути атмосферу минулих століть. Під час екскурсій Ілля розповідає про архітектурні особливості підземель, їхню історію та значення для міста. Відвідувачі мають можливість побачити вражаючі аркові перекриття, приховані проходи та залишки старовинних архітектурних форм.

За останній місяць екскурсії відвідало більше 200 осіб, що свідчить про їхню популярність та інтерес до історії нашого міста.