Корисна інформація для активної молоді!

Миколаїв другий рік поспіль потрапляє у ТОП-10 міст з розвитку молодіжної політики  в Україні. Це результат спільної праці громадських організацій, студентського самоврядування, бізнесу, місцевої влади, активістів та всіх причетних!

Наглядова рада конкурсу  «Молодіжна столиця України – 2022».  визначила 10 міст-переможців першого туру! Миколаїв потрапив у цю десятку. Найближчим часом представники міст-фіналістів отримають інформацію щодо подальших етапів участі у конкурсі.

Фінал конкурсу відбудеться 20 квітня 2021 року (за умови відсутності карантинних обмежень). Команди від міст-фіналістів будуть запрошені у м. Київ, де вони  виступатимуть з презентаціями власного бачення розвитку молодіжної політики.

Конкурс «Молодіжна столиця України» створено в контексті загальноєвропейського конкурсу «Молодіжна столиця Європи». Мета його – узагальнення й поширення кращих європейських і світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

Студентське самоврядування долучайтесь до участі у конкурсі!

фото.jpg