Координатори проєкту SPOKIY Андрій Васильєв та Людмила Опанасенко передали Науковій бібліотеці навчальні посібники

27 червня 2023 року координатори проєкту SPOKIY Андрій Васильєв, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту факультету економічних наук, та Людмила Опанасенко, завідувачка навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, передали Науковій бібліотеці Чорноморського національного університету імені Петра Могили 10 примірників навчальних посібників «Теорія та практика психологічної допомоги військовим ТрО та членами їхніх сімей».

У навчальному посібнику представлено теоретичні та практичні засади надання психологічної допомоги військовим ТрО та членам їхніх сімей. Презентовано сучасні технології психологічної допомоги та корекції, а також запропоновано заходи з профілактики та подолання професійного вигорання фахівців соціономічного профілю, які працюють з цією соціальною категорією. Посібник містить робочу програму навчального курсу для здійснення професійної підготовки фахівців психологів і соціальних працівників з означеного аспекту діяльності.

Видання буде цікавим і корисним викладачам психологічних дисциплін, студентам-психологам і майбутнім соціальним працівникам, практикам, які планують чи безпосередньо працюють з військовими ТрО та членами їх сімей.

Цей посібник є результатом роботи команди проєкту SPOKIY, що направлений на психоедукаційну допомогу для військовослужбовців та членів їхніх родин. Проект передбачає формування спільноти фахівців, узагальнення досвіду та створення психоедукаційних матеріалів: навчального курсу для університетів, анімацій та брошури самодопомоги.

Проєкт SPOKIY здійснено за підтримки Посольства США в Україні. Чорноморський національний університет імені Петра Могили виступив офіційним партнером.

Дякуємо координаторам проєкту за надання Науковій бібліотеці такої актуальної та важливої літератури!