Конвокація 2023: Відбулося урочисте вручення дипломів

3 липня 2023 року в актовому залі традиційно відбулася конвокація бакалаврів та магістрів Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Конвокація розпочалась з гімну України та гімну ЧНУ імені Петра Могили. Також всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Далі ректор університету Леонід Клименко виступив з вітальним словом.

До заходу доєдналися запрошені гості, які привітали випускників зі святом і разом з деканами факультетів та директорами інститутів урочисто вручили дипломи.

Перший запрошений гість – народний депутат України 9-го скликання, член комітету Верховної ради з питань бюджету, голова Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний. Він разом з деканом факультету економічних наук Світланою Белінською, директором навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Володимиром Ємельяновим та деканом факультету політичних наук Анастасією Хмель вручили дипломи випускникам відповідних структурних підрозділів.

До вручення дипломів факультету комп’ютерних наук був запрошений міський голова Олександр Сєнкевич. Він привітав випускників, згадав свої студентські роки в стінах Могилянки та разом з деканом факультету комп’ютерних наук Анжелою Бойко вручив дипломи бакалаврам та магістрам.

Директорки департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Алла Веліховська доєдналась до вручення дипломів випускникам факультету філології й факультету фізичного виховання та спорту. Вона вручала дипломи разом з в.о. декана факультету філології Іриною Даниленко та в.о. декана факультету фізичного виховання та спорту Юлаєм Тупєєвим.

В.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області, державного службовця четвертого рангу категорії «Б» Ігор Кузьмін також доєднався до свята та вручив дипломи випускникам юридичного факультету разом з деканом Дмитром Січком.

Випускники навчально-наукового інституту післядипломної освіти отримали дипломи від президента регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області Ігоря Катвалюка. Він побажав випускникам наснаги й подальших успіхів та вручив дипломи разом з в.о. директора навчально-наукового інституту післядипломної освіти Катериною Зуб.

Керівниця Комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська лікарня №4», Заслужений лікар України Лариса Дергунова завітала на конвокацію, щоб вручити дипломи студентам навчально-наукового медичного інституту разом з т.в.о. директора Ольга Яремчук. Лариса Дергунова привітала випускників та подякувала університету за підготовку висококваліфікованих кадрів.

Знакова подія конвокації цього року – перший випуск спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

Також з вітальним словом виступив представник Міжнародного Медичного Корпусу доктор Сантош Кумар.

Ведучими заходу були артисти Миколаївського національного академічного  українського театру драми та музичної комедії. Також артисти цього театру забезпечили розважальну програму.

Дякуємо всім запрошеним гостям за те, що завітали до нас, та привітали випускників.

Вітаємо випускників! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги і невичерпної енергії! Нехай кожен крок, який ви робите, приводить вас до кращого майбутнього! Vivat Academia!