Кафедру екології ЧНУ відзначено за вагомі досягнення

У рамках міського заходу «Енергоефективне місто», організованого Департаментом енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради відбувся захід із нагоди Європейського тижня сталої енергії, що став трибуною для висвітлення досягнень та обміну ідеями з питань сталого розвитку.

У межах цього заходу директор Департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Алла Луцька висловила щиру подяку кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили за їхню творчу співпрацю та практичну діяльність. Завідувачка кафедри екології Людмила Григор’єва, відзначилася активними ініціативами щодо підвищення екологічної свідомості та впровадження енергоефективних технологій у місті.

Подібні ініціативи кафедри екології не лише сприяють енергоефективності міста, а й створюють підґрунтя для сталого розвитку. Їхні зусилля заслуговують на визнання та підтримку, і ми вітаємо їх з успіхами .Нехай ця співпраця продовжується, а Миколаїв стає ще зеленішим, чистішим та енергоефективнішим містом завдяки їхнім зусиллям.