Історики ЧНУ імені Петра Могили виступили на ХІІ Миколаївській обласній краєзнавчій конференції

21-22 жовтня 2021 року на базі Миколаївського обласного краєзнавчого музею та Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася ХІІ Миколаївська обласна краєзнавча конференція «Історія. Етнографія. Культура. Нові дослідження».

Конференція мала такі тематичні спрямування:

• джерелознавство та історіографія;
  • пам’ятки археології Миколаївщини;
  • Миколаївщина в контексті історії України та всесвітньої історії;
  • регіональна історія Миколаївщини;
  • видатні постаті краю;
  • природне різноманіття краю;
  • музейна справа;
  • місто Миколаїв, сучасний стан та перспективи розвитку.

На конференції з доповідями виступили історики Чорноморського національного університету імені Петра Могили:

• Гайдай О.М. – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії, «Аудівізуальна та цифрова революції в музеєзнавстві».
  • Котляр Ю.В. – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії, «Перший Зимовий похід Армії УНР на території Миколаївщини».
  • Морозова О.С. – докторка історичних наук, завідувачка кафедри соціології та політології, «Адмірал Семен Афанасійович Пустошкін (21.07.1759 – 19.04.1846): біографічний нарис».
  • Тригуб О.П. – доктор історичних наук, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, «Місця пам’яті історії дипломатії в Миколаєві часів національно-визвольних змагань 1917-1921 рр.».