До уваги майбутніх вступників: Про терміни реєстрації, графіки написання, умови та вартість участі в пробному ЗНО

Вже завтра в Україні розпочнеться реєстрація на пробне Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), метою якого є ознайомлення абітурієнтів із процедурою його проведення та структурою тестових завдань. Це важлива складова підготовки майбутніх випускників та інших людей, які хочуть вступити до ЗВО, але жодного разу не складали ЗНО.

Реєстрація на пробне ЗНО пройде у період з 5 по 22 січня 2022 року. Зробити це потрібно на сайті відповідного регіонального Центру оцінювання якості освіти. Для кожного, хто пройде процедуру реєстрації, буде створено персональну інформаційну сторінку. На ній до 10 березня буде розміщено інформацію про місце та час проведення пробного ЗНО, які треба буде роздрукувати та мати з собою. Згодом там будуть розміщені його результати.

Графік проведення пробного ЗНО:

• 19 березня з української мови, української мови та літератури;
  • 26 березня з історії України, математики (підвищеного рівня), математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, а також іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику слід буде внести свої відповіді до спеціального сервісу “Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання” протягом:

• 19 – 21 березня з української мови, української мови та літератури;
  • 26 – 28 березня з історії України, математики (підвищеного рівня), математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, іноземної мови (англійської, іспанської, французької, німецької).

Результати учасників пробного ЗНО, які подали свої відповіді, визначатимуться за шкалами 1‒12 балів та 100‒200 балів і будуть розміщені в особистих кабінетах учасників: 25 березня – з української мови, української мови та літератури, 1 квітня – з інших предметів.

Пам’ятайте! Результати пробного ЗНО НЕ використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Цьогоріч Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі в пробному зовнішньому оцінюванні для майбутніх абітурієнтів. Подаємо перелік вартості  за процедуру складання пробного ЗНО у відповідних регіонах.

Херсонський (сюди належить і м. Миколаїв), Вінницький, Львівський регіональні центри оцінювання якості освіти пропонують мешканцям своїх регіонів скласти один тест пробного ЗНО за 300 грн.

Мешканці Донецької та Луганської областей (обслуговує Донецький РЦОЯО) та Дніпропетровської й Запорізької областей (обслуговує Дніпропетровський РЦОЯО) – 285 грн.

Мешканці Харківської, Полтавської та Сумської областей (Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти) – 213 грн.

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти – 270 грн.

Івано-Франківський центр – за 282 грн.

Мешканцям Чернігівської, Черкаської, Київської областей та міста Києва – 309 грн.

Нагадуємо! Підготовче відділення ЧНУ імені Петра Могили  оголошує набір слухачів на 3-місячні курси  підготовки до ЗНО-2022.

Запис на курси вже відкрито!

Для реєстрації на підготовчі курси  потрібно подати заяву до нашого університету за адресою: м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10 (каб. 1-107) або онлайн за посиланням.

За детальними відповідями на питання звертайтеся в месенджер,  на пошту pv.chmnu@gmail.com  чи за телефоном (0512) 76-55-60