До інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів» доєднався факультет політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Кампанія передбачає інформування суспільства про рівноправну інтеграцію усіх людей незалежно від їх особливостей чи фізичного стану.

Україна без бар’єрів – це суспільство філософії гідності та прийняття. Саме така важлива тема безбар’єрності сучасного українського суспільства стала предметом обговорення на засіданні студентського науково-практичного гуртка «Soft power» 21 квітня 2023 року.

Під час обговорення студенти факультету політичних наук дізналися про Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні; про нормативно-правові акти забезпечення безбар’єрного простору в Україні; про «Довідник безбар’єрності» – гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови.

Для закріплення знань студенти пройшли онлайн-курси «Безбар’єрна грамотність» та «Держава без бар’єрів» на державній онлайн-платформі «Дія». Адміністрація факультету політичних наук підтримувала та сприяла розширенню знань з безбар’єрності.

Дякуємо студентам та адміністрації факультету політичних наук за плідну працю та поширення інформації щодо актуальної теми.