День факультету комп’ютерних наук

18 жовтня 2024 року студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили організували концерт, присвячений Дню факультету.

На початку свята з вітальним словом виступив ректор університету Леонід Клименко, який відмітив, що факультет комп’ютерних наук є один із перших та найпотужніших факультетів університету.

Декан факультету Анжела Бойко подякувала кожному студенту, викладачу та співробітнику за активну працю, творчі здобутки та наукові внески в розвиток їхнього факультету та університету загалом. Також вона нагородила найамбітніших, найактивніших студентів факультету комп’ютерних наук за всіма спеціальностями, які зараз є на факультеті.

Студенти факультету разом із викладачами та колективом «Могилянка FAMILY» вітали всіх присутніх зі святом, презентуючи музичні, хореографічні, комедійні номери. Присутнім сподобалися виступи та вони підтримували виконавців гучними оплесками.

Ми вітаємо студентів Факультету комп’ютерних наук з їхнім святом та бажаємо успіхів в подальшому розвитку!

Матеріали підготували завідувачка

Медіацентру Анна Джежар та