Чорноморський Національний Університет імені Петра Могили та Інститут української археографіі та джерелознавства імені Михайла Грушевського НАН України підписали угоду про співпрацю

03 листопада 2021 року між Чорноморським Національним Університетом імені Петра Могили та Інститутом української археографіі та джерелознавства імені Михайла Грушевського НАН України було  підписано угоду про співпрацю.
Згідно з параграфом три, підписаної Угоди, “Сторони будуть співпрацювати на благо науки та освіти в дусі європейської інтеграції, особлива увага буде приділена розширенню науково-технічної співпраці в рамках міжнародних дослідницьких програм”. Тим самим документ зафіксував багаторічні зв’язки науковців-істориків обох інституцій та напрями подальшої спільної діяльності вчених.