ЧНУ імені Петра Могили здійснює набір на оновлену спеціальність «Фармація, промислова фармація»

З 1 вересня 2024 року Чорноморський національний університет імені Петра Могили здійснюватиме набір студентів на 1 курс за оновленою спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» у навчально-науковому медичному інституті.

Якщо ви вагаєтесь у виборі своєї майбутньої професії та прагнете знайти гармонію між вашими гуманітарними уподобаннями та практичним застосуванням знань, ми запрошуємо вас до цікавої та перспективної галузі фармації.

Фармація – це не лише синтез медичних знань та хімічних процесів, але й взаємодія з рослинництвом, технологіями виробництва ліків, а також аспекти економіки та менеджменту. Обравши фармацію, ви починаєте надійну та перспективну кар’єру, що відкриває двері як в Україні, так і за її межами.

Фармацевти – це одні з найпрестижніших та найбільш затребуваних спеціалістів. Вони працюють у різноманітних галузях, таких як: фахівець-технолог, фахівець з маркетингу, фахівець з контролю якості ліків, фахівець-експерт, експерт з ліцензійних умов, фахівець з обігу та зберігання лікарських засобів, фахівець-технолог по переробці лікарської рослинної сировини, фахівець з контролю якості лікарської рослинної сировини, клінічний фармацевт, фахівець по просуванню лікарських препаратів на фармринку України, фахівець з роздрібної реалізації ліків.

Отримавши освіту у сфері фармації, ви стаєте експертом у лікарських препаратах, технологічних процесах виробництва ліків, а також маєте знання з економіки та управління. Вашими майбутніми місцями роботи можуть бути різноманітні установи – від промислових підприємств до аптечних закладів.

Особливістю спеціальності є навчання для здобуття ступеня магістра на базі повної загальної середньої освіти.

Загальний термін навчання – 5 років.

Зауважимо, що вступити можна також на 2 курс після фахового медичного коледжу за результатами НМТ 2022 – 2024 років чи ЗНО 2021 року на основі диплому фахового молодшого бакалавра, фахового молодшого спеціаліста, молодшого спеціаліста.

Ми гарантуємо якісну освіту та практичну підготовку для вашого майбутнього успіху у цій захоплюючій галузі. Чекаємо на вас у навчально-науковому медичному інституті ЧНУ імені Петра Могили!