ЧНУ імені Петра Могили у ІІІ Всеукраїнському форумі рад молодих вчених

27 жовтня 2022 року відбувся ІІІ Всеукраїнський форум рад молодих вчених.

Чорноморський національний університету імені Петра Могили представляла членкиня Ради молодих вчених університету, кандидатка політичних наук, доцентка б.в.з. кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики університету Ірина Тихоненко.

Незважаючи на те, що форум відбувся у онлайн форматі, зустріч була досить плідною та насиченою. Одним із форматів роботи стало обговорення здобутків проблемних питань та перспектив діяльності регіональних Рад молодих вчених. Рада молодих вчених ЧНУ імені Петра Могили була представлена у групі ЗВО з Миколаївської, Херсонської, Одеської, Запорізької, Дніпровської та Харківської областей, як таких, що є одними з найбільш постраждалих в результаті воєнних дій.

Друга частина форму була присвячена питання міжнародної підтримки українських науковців під час війни, перспективних програм стажувань та наукової співпраці на міжнародному рівні, що знайшло відображення у доповідях спікерів представників міжнародних організацій та наукових установ, професійних об’єднань, запрошених науковців рад молодих вчених світу.

Молоді науковці мали змогу не лише поділитися досвідом, проєктами, що реалізують Ради молодих вчених університетів на місцях, а й дізнатися більше про можливості, щодо активізації діяльності молодих науковців від Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Офісу підтримки вченого.