ЧНУ імені Петра Могили посідає перше місце серед закладів вищої освіти Миколаєва!

Чорноморський національний університет імені Петра Могили посідає перше місце серед закладів вищої освіти Миколаєва! Про це повідомляє сайт Освіта.uа, який традиційно презентував щорічний Консолідований рейтинг українських закладів вищої освіти.

При складанні Консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України, використані рейтинги університетів: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт». Кожен із цих рейтингів  використовує різні критерії оцінювання ЗВО.

Так, у рейтингу «Топ-200 Україна»  використовують відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих вебресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ. Результати  рейтингу Scopus беруть за основу показники бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються закладом освіти або його педагогічними працівниками у наукових виданнях. Рейтинг «Бал НМТ на контракт» містить інформацію про показники середнього бала НМТ абітурієнтів минулого року, яких зараховано до вишів на навчання за контрактом.

Вітаємо всіх студентів, викладачів і співробітників Чорноморського національного університету імені Петра Могили з гарним результатом роботи незважаючи на такі складнощі, з якими стикнувся наш університет!