Благодійна діяльність студентів медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

Неможливо уявити світ, в якому немає благодійності. Благодійність включає не тільки грошову допомогу – волонтерська підтримка не менш важлива. Хто з нас не переказував кошти на картку хворим дітям чи не залишав решту в скриньці для пожертв? Дехто навіть допомагав зібрати кошти чи речі на благодійність.

Загалом в Україні близько 65 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Понад шість тисяч дітей залишаються в інтернатних закладах. Допомагати дітям-сиротам стало доброю традицією для ЧНУ імені Петра Могили. Щорічно наш університет збирає кошти та необхідні речі в особливі дати, а саме: 1 червня та 19 грудня.

Крім того, іноземні студенти нашого університету започаткували нову добру традицію благодійності. З нагоди свого дня народження або дня народження друга, студенти з Індії купують усе необхідне для будинку дитини, або роблять свято для дітей. Нещодавно наш  студент, Варутхараджан Дівакар, вирішив привітати своїх друзів Рамачандран Шрі Варша та Муругесан Балайогі з днем народження. Замість подарунка, Варутхараджан Дівакар, віддав кошти на благодійність. Вітаємо наших іменинників та дякуємо за допомогу будинку дитини!